Вічинський кобзарик

 Учень 8 класу Дмитро Гринюк уже багато років відвідує Рожищенську дитячу музичну школу. Незважаючи на нелегке добирання, він двічі на тиждень їздить в райцентр, щоб повправлятися грі на бандурі. І в листопаді 2015 року він продемонстрував усім результати своїх старань – став срібним призером Міжнародного конкурсу юних бандуристів «Волинський кобзарик» у номінації «Бандурист-співак». 

Всі, хто знає бандуриста Дмитра Гринюка з Вічинь, захоплюються його талантом і майстерністю. Неперевершена гра на бандурі та дзвінкий голосок здатні захопити кожного слухача. Родзинкою його репертуару є пісня «Запорізький козак», виконанням якої підкорив Дмитро вимогливе журі під час Міжнародного конкурсу юних бандуристів «Волинський кобзарик». А це не так просто, адже в його складі були відомі народні та заслужені артисти України, професори, кандидати наук на чолі з головою правління Національної спілки кобзарів України Володимиром Єсипком.

Конкурс проходив в Луцьку три дні. Першого дня відбувся фестиваль «Родина», другого – змагання між учасниками, а третього на всіх обдарованих діток чекала захоплива екскурсія по старовинному замку Любарта.

Вибороти диплом лауреата ІІ ступеня було для Дмитра Гринюка нелегким випробуванням. Адже в конкурсі взяли участь 170 учасників не тільки з України, а й Росії, Польщі та Канади.

Не одноразово талановитий Дмитро демонстрував свою майстерність перед учнями, вчителями і односельчанами, виступаючи на загальношкільних заходах.